Biz Kimiz?

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Bergamot® Coffee, Juice & More yiyecek içecek sektörüne farklı konsepti ile adım atmış; 10'u aşkın ülkenin farklı bölgelerinden getirdiği çekirdek kahveleri kendi atölyesinde kavurarak siz misafirlerinin beğenisine sunan,bunun yanında bölgeye özgü doğal meyve karışımlarından oluşturduğu içecekleri ve menüsündeki daha birçok ev yapımı doğal yiyecekleri ile kendi ürettiği butik tatlılarını sizlere en iyi şekilde sunarak sizler için "Günün en iyi yanı" olmayı hedef edinmiş bir markadır.

Takımda Olmak
İster misiniz?

Bergamot®, misafirlerine mükemmel hizmet anlayışı ile rahat bir ortam sunmayı hedeflemektedir. Bu ilkelerle hareket edecek takım arkadaşları ön başvuru formumuzu doldurarak iş başvurusunda bulunabilirler.

Misafir Yorumları

 • Kendimi harika hissettim!

  "Doğum günümde arkadaşlarımın daveti üzerine geldim. Detoks içeceği sipariş ettim. Kalp şeklinde bir kağıt üzerinde iyi ki doğdun DİLEK yazan bir notun çok sevimli küçük bir mandal ile bardağıma tutturulmuş olduğunu görünce kendimi harika hissettim! İnsana kendini özel hissettirmenin en tatlı ve doğal yolu bu olsa gerek. Teşekkürler Bergamot!"

 • Eşimle birlikte keyifli vakit geçirebildiğim elit ve şık mekanlardan bir tanesi oldunuz

  "Grano Coffee, Kraz Coffee ve Padam Coffee havasında harika bir iç dizayna sahip. Özellikle akşam yemeklerinde kış bahçesi, çocuk parkının yeşillikleri ve ışıkları ile çok hoş olmuş."

 • Üst düzey bir lezzet deneyimi

  "Modern-endüstriyel mimarisi, şık ve zengin menüsü, kahveleri ve muhteşem hizmet kalitesi ile üçüncü dalga kahve akımının bölge öncüsü Bergamot, kendisini özel hissetmek isteyen herkes için harika bir seçim olmuş. Teşekkürler..."

 • Bir fincan kahvenin ölçülemeyen lezzeti için

  "Titizlik anlamında oldukça üst düzey çerçevesinde gelişen, servis olarak gayet hoşgörülü, sevgili güler yüzlü çalışanları olan, yemek ve tatlı servislerinden inanılmaz haz alınabilecek güzel bir mekan 😊😊"

 • İlk gelişimizdi ve bundan sonraki yeni adresimiz olacak :)

  "Girişten itibaren çok güzel karşılandık. Bizimle ilgilenen personel herşeyi en detayına kadar anlatarak kafeyi gezdirdi, özel kahvelerin nasıl yapıldığını gösterdi ve anlattı. Ortamın konsepti çok hoş, rahatlatıcı bir havası var. İç ve dış mekanlar çok iyi hatta bir üst katıda oldukça konforlu gözüküyordu. Çok memnun kaldık."